perly 2

7 lipca ACMIN odwiedziła utalentowana młodzież uczestnicząca w programie Poławiacze Pereł prowadzonym przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Program Poławiacze Pereł to program odkrywania talentów. Organizatorzy chcą dotrzeć do osób o wielkim potencjale i zainspirować ich do dalszego rozwoju.

W trakcie zajęć odbywających się w ramach Letniej Szkoły - intensywnym programie rozwijającym zainteresowania naukowe - mogli zapoznać się z tematyką badań realizowanych w Centrum. Sami również aktywnie uczestniczyli w pracach laboratoryjnych nad strukturą materiałów z wykorzystaniem skaningowej mikroskopii elektronowej.

Wszystkim Uczestnikom programu życzymy inspirujących spotkań naukowych oraz niesłabnącego zapału w dalszym zdobywaniu wiedzy.