We would like to invite all PhD and MSc Students to take part in the nanoscience and nanotechnology courses, offered by the Academic Centre for Materials and Nanotechnology. This special program is composed of seven subjects (Technical Photochemistry and Photophysics, Molecular Information Processing, Molecular Nanoelectronics, Advanced Methods in Scanning Electron Microscopy, Nanoscale Functional Materials, Synchrotron Techniques, Computational Methods for Nanosystems and Correlated Electron Systems), taught entirely in English.

Kontakt 2

W dniach 12-14 września br. w Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii odbędzie się polsko-japońskie seminarium dotyczące innowacyjnych technologii transferu ciepła, mechaniki płynów i termodynamiki.

Z przyjemnością informujemy, że jednym z laureatów VIII konkursu w ramach Programu LIDER został pracownik ACMiN - dr inż. Krzystof Mech. Laureatowi serdecznie gratulujemy! Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Dr inż. Michał Nowak wrócił z Delft University of Technology w Holandii, aby w Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii prowadzić badania nad transportem elektronowym w półprzewodnikowych i nadprzewodnikowych nanourządzeniach zdefiniowanych w jednowarstwowych dichalkogenkach metali przejściowych.

co2exide

Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH zostało beneficjentem w ostatnim rozdaniu grantów w ramach akcji „Industry 2020 in the Circular Economy” w konkursie SPIRE-10-2017.

perly 2

7 lipca ACMIN odwiedziła utalentowana młodzież uczestnicząca w programie Poławiacze Pereł prowadzonym przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego.

ccmr 5

Nasi badacze uczestniczyli w konferencji Collaborative Conference on Materials Research 2017.

Film promujący najciekawsze urządzenia badawcze i pomiarowe w Akademii Górniczo-Hutniczej. Wśród nich znalazło się Laboratorium Cienkich Warstw i Nanostruktur ACMIN.

20170610 101314 2

Za nami warsztaty #Prezentuj

KSM 1 2

W Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii odbyło się Krakowskie Sypozjum Mikroskopii.