logo FNiS

Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie odbędzie się w tym roku w dniach 17-19 maja. Hasło przewodnie tegorocznego Festiwalu to MOC ROZUMU.

co2exide

On 18th/19th January, the kick-off meeting of the CO2EXIDE project “CO2-based electrosynthesis of ethylene oxide”, coordinated by Fraunhofer IGB, Straubing branch BioCat, was held in Brussels to give the initial starting point for partners to work.

obaszary badawcze

Szanowni Doktoranci i Studenci! Zachęcamy Was do skorzystania z oferty dydaktycznej ACMiN w semestrze letnim

Kontakt 2

Dyrektor ACMiN ogłasza konkurs o granty dyrektorskie.

homing3tmdcs

Rekrutacja na dwa stanowiska magistrantów w projekcie HOMING: „Electronic transport in semiconducting and superconducting monolayer transition metal dichalcogenide nanodevices". Oferujemy:

Kartka wiateczna 1

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, radości i spokoju, a w Nowym Roku 2018 spełnienia marzeń i samych sukcesów życzą pracownicy Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH.

akademia pap

Akademia znalazła się w finale XIII edycji konkursu Popularyzator Nauki. W najnowszym artykule serwisu PAP - Nauki w Polsce oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego można przeczytać obszerny artykuł o tegorocznej edycji, celach i misji jaką realizuje projekt pracowników ACMiN. Zapraszamy do lektury!

Druga edycja Naukowych Warsztatów Projektowych #Aerogelove Akademii Ciekawych Myśli i Nauk została zakończona 14 grudnia br. uroczystym Finałem, który odbył się w Akademickim Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH. Swoją obecnością zaszczycili nas Prorektor ds. Kształcenia Prof. dr hab. inż. Wojciech Łużny z Akademii Górniczo-Hutniczej.